VLOG

Zest İstanbul: ‘My Dream Wonderland’e Davet Ediyor!

Yazar:  | 

Zest İstanbul son zamanların en havalı, çekici ve gidilesi alışveriş etkinliği. Moda dünyasının, dergiciliğin duayenlerinden Ferhan İstanbullu ve çok sevdiğim moda danışmanı ve editör arkadaşım Mert Aslan’ın öncülüğünde kuruldu.

Bu seferki alışveriş hafta sonunun teması: ‘My Dream Wonderland’ Etkinlik 16 Aralık Cuma ve 17 Aralık Cumartesi günü Raffles Istanbul Zorlu Center’da düzenleniyor. Herkese açık ve katılım ücretsiz. 11:00-20:00 arasında ziyarete açık. Arkadaşınızı kapın kolundan götürün! Birlikte yılbaşı için hediye bakarsınız… veya kendinize bir şeyler 🙂 Üstelik Pernigotti İtalyan çikolata, Arzum Okka ile kahve, Goodville sıcak şarap ve ikramları da alanda olacak. Keyfini çıkarın!

zest-istanbul-my-dream-wonderland-raffles-istanbul-yilbasi-alisverisi 1

Etkinliğin – benim için en cazip ve gitmek için can attığım kısmı: Zest Closet adıyla kurgulanan özel mekanda İpekyol Zeynep Tosun Koleksiyonu, Atasay’ın çok özel seçkileri, Aigner, Kiko, Sebastian gibi moda, mücevher, saç-makyaj ve aksesuar alanının önde gelen markaları yer alıyor olacak. Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan, Zeynep Tosun ve Modatutkusu ile beraber gün boyunca yeni yıl akşamına hazırlanma ipuçları verecek, stil sohbetleri yapılacak. Kesinlikle gidilmeli!

Garanti Bankası American Express Card ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik American Express kart sahiplerine bir çok avantajı da beraberinde getiriyor:

American Express Card sahiplerine etkinliğin her iki günü 09.00 – 11.00 saatleri arasında özel alışveriş seansı var. Sadece kart sahiplerinin girebileceği özel seans yine Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek. American Express ile yapılan alışverişlerde %10-20 oranlarında indirim olacağı da cabası! Ayrıca etkinlik boyunca American Express Card ile alışveriş yapan kart sahipleri Rimowa bavul kazanma şansı elde edecek.

Cuma veya Cumartesi uğramanızı öneririm! Zest İstanbul ‘My Dream Wonderland’de sizi bekler!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *