VLOG

#MBFWI: Hangi Defile & Ne Zaman?

Yazar:  | 

Dikkat! Güncelleme:

mbfwi mercedes benz fashion week isitanbul moda haftası takvimi

********************************************************************

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul 14 – 19 Mart tarihleri arasında gerçekleşiyor olacak. Mekan: Zorlu Center’da olacak. Yani önümüzdeki hafta Zorlu’da birbirinden şık giyinen kadınlar ve erkekler, basın mensupları, satın alımcılar görürseniz şaşırmayın. Defilelere giriş davetiye ile olacak. ve Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonları görücüye çıkacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, yedinci sezonunda! Ve bir çok yenilik barındırıyor:

  • Londra merkezli tasarımcı Bora Aksu, uzun yıllardan sonra yeniden Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul takviminde yer alıyor.
  • Beymen Collection, İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonunu Murat Türkili yönetiminde bir bir defile ile sunacak.
  • Özellikle Avrupa’daki başarılarıyla gururlandığımız Dice Kayek ise, Marie Schuller’in yönettiği en son koleksiyon filminin gösterimini gerçekleştirecek.
  • Ve bu sezon Mercedes Benz’in desteklediği tasarımcı Mehtap Elaidi olacak. Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonu defilesini “Mercedes-Benz celebrates Mehtap Elaidi” ismiyle sunacak.

Önümüzdeki haftamız Zorlu’da geçecek bizim. Sizi de gitmiş kadar yapacağız hiç merak etmeyin, aklınız kalmasın. Bizi takip ederek MBFWI’u da takip etmiş olacaksınız:)

MBFWI istanbul moda haftasi mercedes benz defile takvimi 2

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar şu şekilde: 5TH POSITION, AFFFAIR, BASHAQUES’, BEYMEN COLLECTION MURAT TÜRKİLİ, BORA AKSU, BRAND WHO, CAN YUNUS ÇETİNKAYA, CİHAN NACAR, ÇİĞDEM AKIN, DERYA AÇIKGÖZ, DB BERDAN, DICE KAYEK, DIRECT MESSAGE, MELTEM ÖZBEK, MERCEDES-BENZ CELEBRATES MEHTAP ELAIDI, MURAT AYTULUM, OUTKAST PEOPLE, ÖZLEM ERKAN, RAISSA&VANESSA, RAŞİT BAĞZIBAĞLI COUTURE, SALİH BALTA, SELMA STATE, SUDI ETUZ, ŞAFAK TOKUR, TUBA ERGİN ve ZEYNEP TOSUN.

[sg_popup id=2]

zelfist emailleri sana da gelsin banner 2

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > VLOG > #MBFWI: Hangi Defile & Ne Zaman?