VLOG

Klasik Araba ile Ralli Pistinde!

Yazar:  | 

Yaptığım işin güzel yanı enteresan şeyler deneyimleme fırsatı sunması! Bir keresinde Extreme Sailing Series, Haliç Boğazı’ndaki Katamaran yarışında Katar ekibinin katamaranında 5th Man olmuştum. (Fasülye diyebiliriz!) İnanılmaz bir deneyimdi. Sayemde kaybetmişlerdi (hehee kazanmışlardı dememi beklediniz di mi? hayaller x gerçekler)

Başka bir deneyimde de Boğaziçi Kıtalarası Yüzme Yarışı’nda da basın teknesi ile yarışmayı denizden dakika dakika seyretmiştik.

Bu Cumartesi de İstanbul Park’ta gerçekleşecek olan Mercedes Benz’in Bahar Rallisi’ne davetliydim. Klasik arabalar yarışacaktı. İlgimi çeker diye düşünmüştüm ama bu kadar bayılacağımı beklemiyordum. Rengarenk, farklı yıllardan, farklı marka, modeller – cıvıl cıvıldı!

Yarışın start almasından sonra biz de 1938 model beyaz bir Mercedes’in içinde İstanbul Park Ralli Pisti’ne çıktık ve deneyimin parçası olduk. Tur 15 dakika sürdü. 15 dakikası da çok eğlenceli geçti, videoya çektik; seyredin, keyif alacaksınız eminim! Özellikle şöför beyle bir matematik hesabımız var, evlere şenlik 🙂

klasik araba yarismasi rallisi

Lütfen Zelfist Youtube kanalımıza abone olun! Abone olursanız yüklenen videolardan ilk sizin haberiniz olur, herkesten önce seyredersiniz 🙂 Alttaki kutucuğu tıklayın! 

zelfist youtube abone ol

Ve haftada 3 gün gönderdiğimiz emaillerimizi almak için e-bültenimize abone olun!

zelfist youtube kanali abone ol

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > VLOG > Klasik Araba ile Ralli Pistinde!