Ana Sayfa

Modagram Mayıs Favorim

Yazar:  | 

Güne bahar enerjisi ile başlayalım gelin! Siyah ceketler, kalın kazaklar dolaplarda kalsın; yerini renkler, desenler, ince kıyafetler, yazlık elbiseler alsın:) Bu enerjinin kıpırtısıyla hazırladığımız Modagram Mayıs Hitlist cıvıl cıvıl, rengarenk!

mayis modagram hitlist

 

Publish

Preview
 Draft Edit
Visibility: Public Edit
Publish immediately Edit

En başta benim seçimimle başlayalım: Modagram’ın incelten ve kalçayı kalkık gösteren Perfect Denim’i pek tabii ki, favorim! Slim down serisi 1 beden ince gösteriyor, Push up serisi ise kalçayı daha kalkık. Söyleyin bana hiç bir kadın buna hayır diyebilir mi? Hele de jean giyebileceğimiz bu harika ara dönemde! Fiyatları da oldukça uygun: 49,99TL. Ben kendime rinse (lacivert), slim down, skinny modelden aldım; gerçekten yüksek beli ile göbeği korse gibi sarıyor ve olduğunuzdan zayıf gösteriyor. Memnun kalacağınızı düşündüğümden gönül rahatlığıyla öneriyorum. Denim shop‘taki jean’leri incelemek için buraya!

Ve konu Mayıs olunca pek tabii ki gündemimizde sevgili annelerimize ne hediye alacağımız var. Ben çanta alacağım; siz ne alıyorsunuz? Hediye fikirlerine ihtiyacınız varsa modagram’a bir göz atabilirsiniz. Modagram siparişinizi saat 16:00’ya kadar verirseniz aynı gün kargoya veriliyor; bu da kargo mesafenize bağlı olarak – mesela ben İstanbul Avrupa yakasında ertesi gün alıyorum – hızlıca geliyor. Aklınızda olsun!

Tipik kadın sorunsalı: ‘işe ne giysem’ bir de üstüne yaz geldi; kıyafetler artık paltoların altında gizlenmiyor; daha ortada… Giyinmek daha önemlileşiyor. Modagram Business da bu anlamda imdada yetişiyor. Business diyince teyze işi şeyler sanmayın; genç ve modern iş kadınları için tasarlanan bir koleksiyon bu. Göz atın derim.

Bir diğer konu da yaz davetleri, düğünler, balolar – ne giysemin kralı asıl burada dönüyor. Gece elbisesi seçmek mesele. Onunla da bitmiyor, saçım nasıl olsun, makyajım nasıl olsun… Birbirinden güzel gece elbiseleri, çok çok uygun fiyatlara modagram’da var. Mutlaka bakın. Daha da mega haber çok yakında Modagram’a özel bir koleksiyon geliyor. Kim tasarlıyor biliyor musunuz: Hakan Yıldırım!!!! Hakan Yıldırım for Modagram’dan kendime kesin en az birşey alacağım. çok heyecanlıyım ve merakla bekliyorum. Heyecanlanmayan bizden değildir:)

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > Modagram Mayıs Favorim