Ana Sayfa

MBFWI Ajanda: Gün 3’te neler oldu?

Yazar:  | 

Gün 2’nin 12 saat süren temposu bugüne yorgunluk olarak vurdu. Üstelik dinlenme lüksüm de yok, iki gündür emailler/işler birikti. Niyetim bugünün defileleri öncesi onları toparlamak. Öğleden sonra 15:00 gibi ancak işlerimi bitirebildim ve çıktım evden.

Bugünkü kıyafetim:) #imwearingHM yine!

photo

turuncu ipek gömlek, leopar detaylı deri ceket, haki trençkot, siyah pantolon – Hepsi H&M

Atladım metroya: Gayrettepe! Yer altından 300mt yürüme ve ‘Merhaba Zorlu AVM! Seninle ilk karşılaşmamız, sanırım çok da görüşeceğiz, tanıştığımıza sevindim’:)

Kiehls’in yeni açılan mağazasına gittim, ilk görenlerden biri olmaya. En severek kullandığım cilt bakım markalarından biri biliyorsunuz Kiehl’s. Bu öncelikli ziyaret hoşuma gitti:)

kiehls zorlu zelfistMağazanın yeri çok güzel metrodan girince hemen o katta. Komşularından biri de COS!! Hemen ajan gibi vitrinini çektim COS’un:) Türkiye’ye açılıyor olması bana heyecan veriyor!

cos zorlu avm magaza

COS vitrin, Zorlu AVM

Zorlu’dan çıkar çıkmaz taksiye atlayıp Kuruçeşme Arena’ya geldim. 17:00’de Serdar Uzuntaş defilesi var. Ona yetiştim!

Yerimi çok sevdim. Sıranın en köşesinde oturmanın avantajı ile podyuma çıkmaya hazır bekleyen modelleri görebiliyordum:)

Serdar Uzuntaş SS14 defileden

Serdar Uzuntaş SS14 defileden

Serdar Uzuntaş’ın terziliğini ve netliğini beğeniyorum ben. Yine temiz, taze bir koleksiyonla karşımızdaydı: iyi dikiş, zevkli seçilmiş desenler, keskin bir styling… Başarılı, tebrikler!

Kısa bir aradan sonra Günseli Türkay’ın defilesi ile gün devam etti. Açıkça söylemek gerekirse Günseli Türkay’ın son iki koleksiyonunda kendi tarafında bir gelişme görmüyorum. Her zaman en azından ilgi çekici desenlerle karşımıza çıkar; bu sefer desen de iyi değildi. Defilede look sayısı da bana sanki azmış gibi geldi. Look’ların genel kompozisyonuna baktığınızda da bütünlük eksikti. Günseli Türkay’ın çok daha iyi koleksiyonlarını gördük, daha iyisini yapabileceğini biliyor ve görmek için sabırsızlanıyorum.

Günseli Türkay SS14 final.

Günseli Türkay SS14 final.

Günün geri kalanında Arzu Kaprol’un sunumu ve Tuvanam defilesi vardı ama bende gerçekten pil bitmişti. Eve gitmeye bile neredeyse enerjim kalmamıştı. Çok yakında oturan arkadaşımı aradım ona gittim akşam yemeğine. Karnımı doyurup enerji toplayıp, muhabbetle de neşelenince gecenin köründe anca eve dönebildim. Oops bu gece de az uyku! 🙁

Gün 3’ten bahsetmeyi bitirirken İstinyepark H&M’deki bugünkü MBFWI kombinimle final yapmak isterim yazıma:)

sağdaki benim, soldaki ZetFashion'ın, arkadaki H&M'in kombini!

sağdaki benim, soldaki ZetFashion’ın, arkadaki H&M’in kombini!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > MBFWI Ajanda: Gün 3’te neler oldu?