Ana Sayfa

Chanel’in cafe’sine buyrun!

Yazar:  | 

Chanel koleksiyonlarının hiç heyecanlandıracak birşey barındırmadığını ama defilelerinin ise dört gözle beklendiğini düşünüyorum. Çünkü her seferinde enteresan bir set, yepyeni bir konseptle karşılıyor defilesine gelenleri… Uzun süredir takip ettiğim için artık gruplayabiliyorum defile konseptlerini:) Bir ara Chanel ikonlarına takmıştı: ikonlardan carousel yapmış, bir başka seferinde 31 Rue Cambon’deki efsane mağazasının maketini yaptırmış, başka seferde ise Chanel’in imzası tüvit ceket içinden modelleri çıkarmıştı.

Sonraki bir sette ise sürdürülebilirliğe takmış: yer altından deniz altına, rüzgar tribünlerinden dünya küresinin setin ortasına yerleştirmesine kadar farklı temalardan defile seti hazırlanmıştı

Bunun ardından Chanel süpermarketi, modern sanat tasarımlarından oluşan bir podyum, sloganların atıldığı bir cadde ile trend devam etmişti.

Dünkü defilesinde Chanel yine bilinenin dışına çıktı ve mekanını zamanının ünlü Fransız cafe’si La Brasserie Gabrielle’e döndürdü. İşte defileden kareler:

karl-lagerfeld-chanel-grand-palais-paris-cafe-01-960x638 gallery_nrm_1425989359-465754502

Dağınık topuz, saç bandı ve gözümüze sokulan CC logolu tokalar...

Dağınık topuz, saç bandı ve gözümüze sokulan CC logolu tokalar…

Cara Delevingne'in makyajının felaket olduğunu düşünen bir ben miyim?

Cara Delevingne’in makyajının felaket olduğunu düşünen bir ben miyim?

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > Chanel’in cafe’sine buyrun!