Ana Sayfa

Tom Ford Noir Makyaj Koleksiyonu

Yazar:  | 

Tom Ford’un yeni parfümü Tom Ford Noir Pour Femme, makyaj koleksiyonunu da beraberinde getirdi. Üstelik sınırlı sayıda!

Tom Ford makyaj malzemelerinin özellikle ve özellikle ambalajlarını çok beğeniyorum. Çantadan çıkardığınız ve her yanından Tom Ford olduğunun bilineceği rujunuzla – sürmeseniz bile – çok havalısınız! Tom Ford Noir makyaj koleksiyonu da yeni havalı kozmetik serisi olarak hayatımıza giriyor. Dilerim makyaj çantalarımıza da girer. Merak ediyor olabilirsiniz, fiyatlarını yazıyorum:

TOM FORD CREAM AND POWDER EYE COLOR  // Krem ve toz göz farı: 160 TL

TOM FORD LASH TIPS MASCARA // maskara: 150 TL — bence çok çok uçuk sayılmaz maskara için.

Waterproof maskarası ise 165 TL

TOM FORD EYE DEFINING PENCIL // Göz kalemi: 121 TL — hah işte bu bir kalem için oldukça pahalı bir fiyat bence!

TOM FORD LIP COLOR // ruj: 182 TL — bu da öyle. Ama ama lütfen bakın rujun güzelliğine. Simsiyah ambalajı ile pırıl pırıl. Rujun ortasındaki TF damgası da kolay kolay silinmiyor. Ben Tom Ford rujum diye bağırıyor.

TOM FORD NAIL LACQUER // oje: 121 TL – off bu uçuk fiyat işte bir oje için. (Chanel’ler falan da pahalı demeyin şimdi; bence onlar da gereksiz pahalı derim.) Oje yahu alt tarafı; 2-3 günde bir yenilediğiniz bir şey. Zaten bende oje hiç dayanmaz hemen ucu çıkar, bir yere takarım, kestane açarken bozarım vs. Ömrü bu kadar kısa bir ürün için… Mevsim sonunda kuruyorlar + yaz/kış sezonu renkleri diye bir şey var. Bu kadar koyu rengi kimse yazın kullanmaz. E o zaman 3 aylığına bir oje için 121 TL vermek hiç bana göre değil. Ben Flormar’dan, Pastel’den 3 TL’ye, renk renk oje almayı tercih ederim. Bazı şeylerde ucuza kaçmak lazım: eder var eder var.

Benim için uygun, ben hepsini alırım, çok güzeller, benim olsunlar diyeni de tutmayalım tabii, çok hoş makyaj ürünleri olduklarına dair hemfikiriz keza.

tom ford noir makeup makyaj

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > Tom Ford Noir Makyaj Koleksiyonu