Ana Sayfa

Sevgili Berta Bridal, gelinliklerini çok beğeniyoruz!

Yazar:  | 

Sevgili Berta Bridal,

4-5-6 Aralık tarihinde Vakko Wedding House Zorlu’da bir Trunk Show yapacağını duyduk. Orada olmayı çok isteriz çünkü gelinliklerine biz kızlar çok bayılıyoruz. Herkes sıkıcı sıkıcı korse üst, kabarık etek yaparken; sen dekolte, dantel, vücuda oturan eteklerinle çok farklısın. Bugünün modern kadınının giymek isteyeceği gelinlikleri yapıyorsun; hayali boyunca prenses olmayı hayal etmiş piti piti kızların değil de. İşte bu yüzden de seni çok beğeniyoruz! Pinterest, Instagram’da seni bolca görüyor olmamız da ne kadar çok beğenildiğinin başka bir işareti!

Türkiye’de yalnızca Vakko Wedding House’da satılıyor olman da seni ayrıca havalı yapıyor; Berta Bridal. Duyduk ki 4-5-6 Aralık tarihinde Vakko Wedding House Zorlu’da bir Trunk Show yapacakmışsın ve o güne özel fırsatlar ve süprizler de olacakmış. Gelin olacaklara bu güzel haber duyurulur!

 4-5-6 Aralık 2015 // Vakko Wedding House Zorlu

Randevu ve bilgi için : 0212 708 33 23, vzorluwedding@vakko.com.tr

berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm 6 berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm 2 berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm 3 berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm 5 berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm berta bridal gelinlik vakko wedding zorlu avm 8

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > Sevgili Berta Bridal, gelinliklerini çok beğeniyoruz!