Ana Sayfa

Kışı bana iple çektiren: Swarovski!

Yazar:  | 

Bir an önce sonbahar/kış gelsin diye düşüneceğim aklıma gelmezdi… Swarovski’nin Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonunu gördükten ve gelecek sezonda mağazaya gireceklerini öğrendikten sonra yaz ne ki sıcak, nemli amaaaan geçsin çabucak modunda buldum kendimi:)

Swarovski Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonundan bir kaç parçanın fotoğrafı aşağıda. Bir bakın bakalım hem fikir miyiz?:)

swarovski fall 2015 trio swarovski fall 2015 yuzuk ringsFavorin hangisi?:)

Swarovski Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonunu Mayıs’ın 3. haftasında Dubai’de düzenlediği bir defile ile sergiledi. Ben de Türkiye’den davetli olan moda bloggerıydım. Koşa koşa, sevine sevine gittim. Gerçekten de bir çok katıldığım basın gezisinin en iyilerinden biriydi diyebilirim. Swarovski Türkiye ve global ekibin detaylara dikkat edişini ve mükemmel bir organizasyona imza atışına hayran kaldım.

işte Swarovski ekip ve 9 ülkenin 9 blogger misafiri:

swarovski team

19 Mayıs akşamı gerçekleşen defile;

swarovski fall 2015 fashion show defile 2 swarovski fall 2015 fashion show defileDefilenin ardından Dubai gecelerine aktık:) Dubai’nin in club’larından Pasha’da akşam yemeği bizi bekliyordu. Lezzetli balık menüsünden mi bahsetsem yoksa ağzımızı açık bırakan inanılmaz sahne şovlarından mı bilemiyorum. Beni en çok etkileyen ise benim için parande atmak bile uzay bilimiyken, yerden 4-5 metre yüksekte akrobasi yapan, her milimetresi kas olup,  bir gram yağ barındırmayan ve 100 üzerinden 100 esneklik ile kadın dansçı bizi bunalımın kıyısında yürüttü sağolsun. Acımızı şarapla bastırmak zorunda kaldık:))

swarovski fall 2015 fashion show nightHey takılarımı beğendiyseniz hepsi Swarovski pek tabii ki. Her parçayı ayrı ayrı seviyor ve gece çıkmasıymış, kokteylmiş, ev partisiymiş; affetmeden her fırsatta takıyorum!

Bu da ‘hayat bana güzel’ karem:

swarovski fall 2015 jumeirah beach hotel

Misafir edildiğimiz Jumeirah Beach Hotel, değil Dubai’nin dünyanın en lüks ve konforlu otellerinden biri. Evet bu klasmanda iddialı olmakta haklılarmış, katılıyorum:)

Defilenin ertesi günü Swarovski Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonu ile 9 ayrı ülkeden gelen 9 blogger’ın moda çekimi vardı. Çekim öncesinde takmak istediğiniz takıyı seçin dediler; şeker dükkanına girmiş küçük çocuk gibi kendimi kaybettim!

zehra elif taş zelfist swarovski photoshootModa çekimi de organizasyonun kusursuz yanının yansıdığı yerlerden biriydi. Malum bir çok moda çekiminin ‘hıhı, 3 saate biter’ denip de sabahtan akşama kadar sürmesine alışık bizler için; şaşılacak kadar dakikti. Yapan yapıyor işte:) Çekimi merak ettiniz di mi, o sonra… Merakta kalalım zın zınnn zınn!.. 🙂

Özellikle ‘gözünüzü seveyim saçımı kuaförden çıkmış gibi yapma, bana benzesin’ dediğim (ki bunu ingilizce nasıl söyledim acaba ben bile merak ettim) kuaförün yaptığı saçların ‘benlik’ olmasına bayıldım!

swarovski fall 2015 photo shootingAy çok güzel oldum ya, pek bir beğendim kendimi derken…

Mis manzaralı otel odamın camından bakıp hayat bana güzel valla dedikten sonra;

zehra elif taş zelfist before after

Bana nazarın resmini çizebilir misin Abidin?

Olsun, boynum zedelenmiş olabilir, boyunlukla haftamı geçirmiş olabilirim ama olsun yine de ve hala hayat güzel… 🙂 Öyle değil mi? Gezelim, görelim, süslenelim, eğlenelim; keyfimizin kaçmasına izin vermeyelim!:)

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Ana Sayfa > Kışı bana iple çektiren: Swarovski!