Moda & Alışveriş

Vücut Tipine Göre Çanta Nasıl Seçilir?

Yazar:  | 

Bugünkü video konumuz: Vücut Tipine Göre Çanta Nasıl Seçilir?6 canta thumbnail youtube ikonluLütfen Zelfist Youtube kanalımıza abone olun! Abone olursanız yüklenen videolardan ilk sizin haberiniz olur, herkesten önce seyredersiniz 🙂 Alttaki kutucuğu tıklayın! 

zelfist youtube abone ol

Hemen online alabileceklerinize önerilerimiz:canta onerileri

mango çanta modelleri vücut tipine göre

1. Mango, 69.99 TL * Bu çanta Eser’ in videoda taktığı 3. çanta ile aynı özellikte olup, basen problemi olmayanların tercih etmesini öneriyoruz.

2. Mango, 199.99 TL   * Eser’ in taktığı ikinci çanta ile aynı özelliktedir. Omuza takılıyor olması büyük göğüslüler için uygun olacaktır.

3. Mango, 49.99 TL  * Elif’ in videoda taktığı ikinci çanta ile aynı özelliktedir. Küçük detaylarının olması ve büyük boy olmaması özelliği ile minyon vücut tipleri için uygun olacaktır.

4. Mango, 69.99 TL * Elif’ in taktığı ilk çantasıyla aynı özelliktedir. Bu çanta elde, kolda hatta çapraz askılı olarak omuzda kullanılabilir. Çantanın orta boyda olması ve elde tutulması özellikle basen sorunu olanlar ve karın bölgesinden şikayetçi olanlar için kapatıcı olacaktır.

mango çanta modelleri vücut tipine göre

5. Mango, 59.99 TL  * Elif’ in taktığı ilk çantayla aynı özelliktedir. Bu çanta elde, kolda hatta çapraz askılı olarak da kullanılabilir. Çantanın orta boyda olması, kalıplı forma sahip oluşu ve elde tutma özelliği ile basen sorunu olanlar ve karın bölgesinden şikayetci olanlar için idealdir. Aynı zamanda ebat olarak büyük olması nedeniyle uzun boylulara daha uygun olacaktır.

6. Mango, 249.99 TL * Püsküllü oluşu sezon trendini yakalıyor 🙂 Omuzdan askısı kalçada biteceğinden basen ve kalçasının geniş olmasından şikayeti olanlara önermiyoruz.

7. Mango, 129.99 TL   * Ebat olarak büyük olması nedeniyle uzun boylular için daha uygun olacaktır.

Bir siyah deri çantam olsun, gerisine bakarız diyenler için; bir al pir al diyoruz. Her zaman, her yere kullanabileceğiniz bu aşağıdaki çantalara para vermeye değer bizce. (Beymen’de satılan Givenchy’nin fiyatı size uçuk geliyorsa, Desa versiyonu da oldukça iyi bir seçenek!

desa givenchy

8. Givenchy, 5.250 TL  &  Desa, 666 TL

beymen çanta modelleri vücut tipine göre

9. Beymen, Morhipo, 199 TL  ve 10. Beymen, Morhipo, 209 TL  * Hem minyonlar için hem de karın bölgesinden şikayetci olanlar için ideal olacaktır.

11. Beymen, Morhipo, 209 TL & 12. Beymen, Morhipo, 229 TL * Elde tutuluyor ve büyük ebatta olması, uzun boylular ve karın bölgesinden şikayet edenler için uygun olacaktır.

inci deri cantta

Ve 200 TL altındaki önerilerimiz İnci’den geliyor.

14. İnci, Lidyana, 139.90TL  15. İnci, Lidyana, 189.90 TL

[sg_popup id=”4″][/sg_popup]

zelfist emailleri sana da gelsin banner 2

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *