Moda & Alışveriş

Vakko Wedding * 2016 Gelinlik Trendleri

Yazar:  | 

Vakko Wedding, dünyanın en ünlü 30 tasarımcı ve markalarının koleksiyonlarını çatısı altında topluyor. Gelin adaylarının en büyük heyecanlarından biri gelinlik denemektir. Ortamındaki ilgi ve alakanın ve de bilgili satış danışmanlarının tecrübesi ile iyi vakit geçirmek ve bu özel anı unutulmaz kılmak Vakko Wedding’in bence sırrı.

Vakko Wedding’in 2016 koleksiyonunda tema öne çıkan temalar:

3 Boyutlu Çiçekler

Gelinliklerin tercih edilen detaylarından biri olan çiçekler, Monique Lhuillier, Vera Wang ve Naeem Khan gibi dünyaca ünlü birçok tasarımcının koleksiyonlarında da üç boyutlu detaylar var. Zarif ve romantik gelinliği hayal edenlerin ilgisini çekecektir.

vakko wedding gelinlik marchesa jenny packham

Benimkinin üzerinde de kırmızıdan toz pembeye kadar değişen renk düzeninde 3 boyutlu boncuktan çiçek işlemeler vardı. Sağolsun, Gülçin Çengel ve atölyesi, tek tek işlediler ve dizdiler

2 zehra elif zevulun tas gelinlik gulcin cengel tasarimi 2

Çıkarılabilir Etekler

Elbise değiştirmeden afterparty’ye devam etmek isteyen gelinler için özel olarak tasarlanan çıkarılabilir etekler bence asrın icadı 🙂

Cesur Dekolteler

Gelinliklerde son yıllarda sıkça görülen iddialı ve cesur dekolteler, 2016’da daha da derinleşerek sıra dışı bir asalete dönüşüyor.

vakko wedding gelinlik jenny packham romona keveza

vakko wedding gelinlik berta san patrick dekolte

He he, trendi buradan da yakalamışım ben. 2 gece için ayrı ayrı giydiğim 2 gelinlik de göğüs dekolteliydi. 

1 zehra elif zevulun tas gelinlik gulcin cengel tasarimi

Her iki gelinliğim de Gülçin Çengel tasarımı. Öyle içime sindiler ki!

Konumuza geri dönelim ve gelinlik trendlerinden devam edelim:

Şeffaf Etekler

2016’da iç astarı kısa bırakan etekler oldukça sofistike görünüyorlar, Oscar de la Renta, Legends Romona Keveza ve Zuhair Murad gibi markalarda bu tarzı görebiliyoruz.

vakko wedding gelinlik zuhair murad

Vakko Wedding’de gelinliklerin fiyatları: 3.000 TL’den başlıyor, belirttiğim gibi de Vakko Wedding’in hizmet kalitesi ve özel servisiyle buluşuruyor.

Hangi markalardan gelinlikler bulabilirsiniz? Berta, Elie by Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Romona Keveza, Temperley Bridal, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi, Theia White ve White One markaları exclusive olarak Vakko Wedding’de  yer alıyor. Randevu ile gidildiğini unutmayın. (Mağazaların iletişim bilgileri)

Hey, bu arada haftada 3 gün gönderdiğimiz e-bültenimiz size de gelsin ister misiniz?: abone olun!

zelfist emailleri sana da gelsin banner 2

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Moda & Alışveriş > Vakko Wedding * 2016 Gelinlik Trendleri