Moda & Alışveriş

Uygun Fiyatlı Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri

Yazar:  | 

Mezuniyet önerilerinde mezuniyet olayı ile ilgisi olmayanları baymış olabiliriz 🙂 Ama geriye dönüp baktığınızda hatırlayacaksınız ki o günler ne kadar özel ve önemliydi. Günlerce elbise, ayakkabı ne giyeceğiz, saçımız nasıl olsun diye düşünür durur. Anneminizin başının etini yer, en yakın kız arkadaşımızla solo gündem konusu olurdu. Bu sebeple mezun adaylar için bugünün önemini biliyoruz ve sizi yalnız bırakmıyoruz. Sizler için uygun fiyatlı ortaokul mezuniyet elbiseleri hazırladık. A, bu arada, pek tabii ki bu öneriler bu yaş grupları için yaz düğün, davetlerinde de kullanılabilinir.

Kombinlerde önerilen tüm ürünlerin marka, fiyat bilgileri ve linkleri videonun altında belirtilmiştir.

Biliyorsunuz biz hediye vermeyi seviyoruz. Genç mezunlar için de çok uygun olduğunu düşündüğümüz bir hediye seçtik! Makyaj yapmak isteyecekler biliyoruz ama hiç de ihtiyaçları yok. Tenin rengini kapatmayan ve hafif katmanda kusur gizleyip, renkleri tek ton kılan Garnier BB Krem hediye ediyoruz.

garnier bb krem hediye

Videoyu seyredin ve nasıl kazanacağınızı öğrenin:) Hediye için katılımın son vakti: 3 Haziran Cuma 23:59. Acele edin! Lütfen Zelfist Youtube kanalımıza abone olun! Abone olursanız yüklenen videolardan ilk sizin haberiniz olur, herkesten önce seyredersiniz 🙂 Alttaki kutucuğu tıklayın!

zelfist youtube abone ol

[sg_popup id=”4″][/sg_popup]

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Moda & Alışveriş > Uygun Fiyatlı Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri