Moda & Alışveriş

Modacruz ile giymedikleriniz nakite dönüyor!

Yazar:  | 

Yaşasın bahar geldi! Baharın gelmesiyle yapılacak işlerin başında kış dolabını yaz dolabına çevirmek var pek tabii ki. Kaldırılacaklar, tamir ettirilecekler, kuru temizlemeye gönderilecekler ve verilecekler bir kenara ayrılır. Kıyafet yığınlarının arasında en çok da verilecekler yığını doludur. Görür, beğenir, hevesle alır; sonra ya unutur giymez, ya hevesimiz kaçar ya da neyle giyeceğimizi bilemediğimizden etiketiyle dolabın bir yerine gömeriz.

Sizi bilmiyorum ama benim bu durum iyice vicdanımı sızlatır oldu. Almış almış durmuşum; kovayla paralar dökmüşüm. Kullandıysam ve eskittiysem hadi bir nebze. Bazen yeterince (amortize edecek kadar:) kullanmamış, hakkını verememişim. Hatta bir de hiç giyilmemiş ayakkabılarım var ki o iyice içler acısı. Yurtdışından aldıklarımda en çok bu başıma geliyor. Denemeye yeterince vakit ayırmadığımdan sonrasında ‘Aa bu darmış!’ dediğim, bana vicdan yaptıran mis gibi, kutusunda, hiç giyilmemiş ayakkabılar. Ya da en iyi ihtimalle 2-3 kere giyilmiş; o da bir davete… Sokağa bile değil.

Hele de o gece elbiseleri yok mu? ‘Bu düğüne bu elbiseyi giyemem çünkü geçen giydiğim düğündeki aynı arkadaşlarım geliyor, gördüler!’ – Tanıdık mı? Haydi bakalım alınsın yeni gece elbisesi. Masrafından da geçtim (ki büyük ihtimalle 4 basamaklı) bir de o uzunnnn gece elbiselerini dolapta nereye tıkacağımızı şaşırır, bir kere giydiğimiz elbiseye 365 gün dolapta yer ayırırız.

Ay nasıl da tanıdık geliyor bu durum diyorsanız: Kendi sorunsalıma bulduğum çözümü sizle paylaşmak isterim: Modacruz!

Modacruz’da dolabınızdan çıkarmak istediğiniz lüks çantaları, ayakkabıları, gece elbiselerini, gözlüklerinizi, saatlerinizi satabilirsiniz. Satacağınız ürünün fotoğraflarını (en pratiği cep telefonunuzla) çektikten sonra kendiniz için açtığınız ‘dolaba’ -ister websitesi ister cep telefonu uygulaması üzerinden- upload ediyor, marka, kullanım durumu, istediğiniz fiyat gibi detayları giriyorsunuz. Modacruz’un ürünü onaylamasının ardından dolabınızda satışa çıkıyor.

modacruz dolabım zelfist anasayfa

Ürün satıldığında satılan fiyat üzerinden Modacruz %20 komisyon alıyor, gerisi size kalıyor. Böylelikle giymediğiniz şeyler dolap bekleyeceğine paraya dönüyor:) Modacruz’un nasıl çalıştığına dair detayları buradan okuyabilirsiniz. 

İşin başka tarafından baktığımızda da uygun fiyatlara alabileceğiniz bir sürü lüks kıyafet ve aksesuar var Modacruz’da. Eğer kredi kartınızı şişirmeden marka bir çanta takmak istiyorsanız, dünyayı bayılmadan şık bir gece elbisesi edinmek istiyorsanız; Modacruz’u bookmarklamanızı ve sıklıkla girip bakmanızı öneriyorum. Böylelikle yeni eklenen ürünleri daha seri takip edebilir, satılmadan yakalayabilirsiniz.

Benim sattıklarımı görmek ister misiniz? Sergio Rossi’den süet bootie’ler, Chloe’den altın rengi ayakkabı, Gucci’den her daim kullanabileceğiniz bir çanta, tam yazlık kırmızı vernis Louis Vuitton çanta, görenin bir daha başını çevirip bakacağının garanti olduğu siyah&dore Pierre Hardy yüksek topuklu ayakkabılar… Ve daha bir çok şey.

İşte dolabım: www.modacruz.com/dolap/Zelfist

modacruz dolap zelfist

Advertorial

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *