Moda & Alışveriş

LG’den Tasarım Kulaklık: LG TONE INFINIM

Yazar:  | 

LG’nin popüler kulaklığı LG TONE INFINIM™ 2016 için güncellendi. Rüya gibi gözükmüyorlar mı? Kulaklık demeye bin şahit, trendy bir aksesuar resmen!

1452594521_LG_HBS_910_01 1452594520_LG_HBS_910_04

İlk olarak Şubat ayında ABD’de sonrasında Asya ve Avrupa ülkelerinde satışa çıkacakmış. Bize ne zaman gelir acaba?

Teknolojik dilden çok anlamadığım için LG’nin dilinden özelliklerini aktarmak en iyisi:

Popüler HBS-900 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan yeni Tone Infinim, toplanabilen kablolar ve üstün Harmon/Kardon® ses kalitesi gibi bir önceki modelin bütün güçlü özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Tone Infinim, rekabet ettiği diğer kulaklıklarda bulunmayan metal gövde ve uzun ömürlü batarya gibi özellikleri de kullanıcılara sunuyor. Geliştirilmiş Quad-Layer Speaker Technology™’si sayesinde tüm ses seviyelerinde daha dengeli olmanın yanında frekans karşılama oranını geliştirerek çok daha zengin baslar ve yumuşak tizlerle kusursuz bir ses deneyimi sunuyor.

Kalabalık metro tünelleri ya da şehir sokakları gibi yüksek gürültülü mekanlarda müzik dinlemek Tone Infinim sayesinde bir zorluk olmaktan çıkıyor. Dual Cancelling özellikli mikrofonları sayesinde kullanıcılar istedikleri ortamda telefon görüşmesi yapabiliyorlar. LG, yeni HBS910 ile ücretsiz Tone&Talk Android uygulamasını da iki yeni özellikle güncelliyor. Yeni Voice Memo ve Find Me özellikleri Tone Infinim’in yapılan konuşmaları kaydedilebilmesini ve kaybedilen akıllı telefonların yerinin tespit edilebilmesini sağlıyor.

Sony’nin en yeni rengarenk kulaklıkları

Philips’in yeni kablosuz bluetooth kulaklık modeli SHB9250

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *