Moda & Alışveriş

KENZO X H&M Koleksiyonu Çok Yakında!

Yazar:  | 

[sg_popup id=”4″ event=”onload”][/sg_popup]Her sene beklediğimiz o uğurlu zaman geldi! H&M’in işbirliği yaptığı moda markası bu sefer Kenzo!

KENZO x H&M koleksiyonu için ajandaya yazılacak tarih: 3 Kasım. Koleksiyon sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazalarında satılıyor olacak. Şahsen ben hiç yoksa bir sweatshirt’ü kapıp kasaya kadar götürmeyi becermek istiyorum. Bugün ile 3 Kasım sabahına kadar ki fitness ve kardiyo antremanlarıma hız veriyor olacağım. Tez koşan, kapar misali biliyorsunuz, H&M işbirlikleri… Geçen seneki Balmain çılgınlığını hatırlıyoruz hepimiz değil mi? 🙂 Bu sene için çok heyecanlıyım, izlemesi çok zevkli oluyor! Genelde ben boş askılara, talan edilmiş duvarlara bakakalmış oluyorum… Bir yandan da gülmekten kırılıyorum çünkü kıyafetlere yapışanlar, başı kesilmiş tavuk gibi oradan oraya koşanlar çok komik bir mizansen yaratıyor. Hazır mıyız?

Koleksiyonun basın lansmanına gittim ve mağazalara girecek parçaları bizzat gördüm ve sizin için videoya çektim. İzleyin, favorinizi gözünüze kestirin!

KENZO x H&M kampanya görselleri:

KENZO X H&M Koleksiyonu collection

KENZO X H&M Koleksiyonu collection KENZO X H&M Koleksiyonu collection KENZO X H&M Koleksiyonu collection KENZO X H&M Koleksiyonu collection

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Moda & Alışveriş > KENZO X H&M Koleksiyonu Çok Yakında!