Moda & Alışveriş

Jeremy Scott’tan Çılgın Defile & Uçuk Gözlükler!

Yazar:  | 

Vaktinde John Galliano çılgınlığı ile her nasıl moda sektöründe sıyrılıyordu; şimdi de o, Jeremy Scott. Defilelerinde McDonalds logoları, tamirane dekoru, deterjan spreyi ile bizi şaşırtan Jeremy Scott, bu defilesinde ise uzaylı kovboyları podyuma gönderdi. Koleksiyonun bir diğer dikkat çekici unsuru ise gözlüklerdi.

Gözlükler aynalı lensli. Alıştık buna, bizi heyecanlandıran bir şey değil. Asıl ilginci çerçevenin içindeki renkli sıvı! Çerçeve içerisine entegre edilen renkli sıvı hareket ettikçe, modellerin benzersizliğine de vurgu yapıyor. Gözlük modelleri unisex ve altı farklı renge sahipler. Turkuaz Optik’te satılıyor olacaklar.

Italia Indepent demişken kurucusu Lapo Elkann’dan bahsetmeden mümkün değil geçemem. Kendisini ilk nasıl keşfetmiştim biliyor musunuz? Tom Ford’a stilini beğendiğiniz biri var mı? sorusu yöneltildiğinde, tek isim vermesi: Lapo Elkann. Saniyesine kendisini google’lıyordum. Renkten asla korkmayan, standardı seçmeyen, özgünlükte kendini bulan cesur stili gerçekten sıra dışı ve etkileyici.

lapo-elkann_style men suits-italia independent

lapo-elkann_style men suits 2

lapo-elkann_style men jeremy scott adidas

 Böyle bir vizyonun tasarımda dengini Jeremy Scott’ta bulmasına şaşmamalı!

lapo-elkann_style men jeremy scott adidasgunun sozu banner oklu

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *