Projeler

‘Zelfist Moda Sohbeti’ Ofisinize Gelsin!

Yazar:  | 

Tüm işlerinizin güçlerinizin arasında, ofiste oflar puflarken, 1 saatliğine sizi bambaşka diyarlara götürmemi ister misiniz? Kıyafet, moda, kombinler, stil önerileri ile o bir saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile 🙂 Çok eğlenceli… Günlük yoğun tempoda, bir saatlik keyif molası!

zelfist moda sohbeti zehra elif tas

Daha önce L’oreal, P&G, HP, Coca Cola, Schneider Electric gibi bir çok şirkette gerçekleştirdiğim moda sohbetlerinin bir benzeri için sizin ofisinize gelip; stil testi çözüp, stillerinizi belirlememizi, sezon modasını anlatmamızı ve neyi nasıl giyebilirsiniz stil önerilerinde bulunmamı ister misiniz?

HR departmanımıza bu linki iletmeniz bizi çok mutlu eder. Bana zelfist.com@gmail.com adresimden ulaşabilirler. Veyahut siz bana bu email adresimden bir emaille HR kontağınızı paylaşırsanız ben iletişime geçerim:) Ofisinizde görüşmek, tanışmak ve moda konuşmak dileğiyle!..

2 Yorum

  1. Zehra Elif Zevulun

    28/09/2016 at 20:30

    Çok teşekkür ederim:) Sevgilerimle!

  2. Azize

    27/09/2016 at 11:50

    sevgili elif hanım you tube kanalınızı takip edıyorum;bu gidişle moda dergilerini kapattıracaksınız:))))))))))Başarılarınızın devamını dilerim

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Projeler > ‘Zelfist Moda Sohbeti’ Ofisinize Gelsin!