Haberler

Sevgili Günlük: Bu haftasonu iyilik peşinde koştum!

Yazar:  | 

Bu haftasonu orijinal ve özel geçti.

Cumartesi sabahına şehrin en sevdiğim kahvaltıcılarından birinde başladım: Göreme Muhallebicisi (Kurtuluş cd üstünde)

Ardından kuaföre gidip saçlarımı kestirdim. Merak edenlere kuaförüm Nişantaşı’ndaki Deep Cut’tan Uğur.

Sonra Taksim’e gittim. Biraz erken varmışım, arkadaşlarımı beklerken Gezi Pastanesi’nin meşhur sıcak çikolatası ile oyaladım kendimi:) Ama belirtmeliyim ki biraz bozmuşlar; kıvamı seyrelmiş. Hala güzel ama eskiden daha güzeldi.

15:00’te arkadaşlarımla Taksim meydanda buluştuk ve n’aptık biliyor musunuz? Free Hugs/Sarılmak Serbest. Pankartlarımızı açtık, bize sarılmak isteyen herkese kucaklarımızı açtık. Sarılmak ister misiniz diye sorduğumuz birkaç kişi ‘Nedenki?’ dedi; ‘Sevgi paylaştıkça büyür.’ dedik biz de! Hepimizin daha sevgi, kucak, sıcaklık dolu bir dünyada yaşamaya hakkı var ve biz bunu istiyoruz. Bunun için de canım arkadaşlarımla bunu yaptık.

free hugs sarılmak serbest taksim

Bir daha bizi görürseniz sarılırsınız di mi? Çok seviniyoruz:)

Cumartesi akşam oradan sonra Zorlu AVM’ye açılan Zorlu PSM’de Jersey Boys müzikalini seyretmeye gittim. Frankie Valli & Four Seasons grubunun (Begging ve Can’t take my eyes of you şarkılarıyla bildiğimiz) grubun kuruluşuna ve dağılışına şahit oluyorsunuz. Oyuncuların performansı, müzikler harika. Hele saniyeler içinde değişen set dekorasyonu… Beğendik. 24 Kasım’a kadar devam ediyor, biletler ve takvim için buraya bakabilirsiniz.

Pazar sabahı erken kalkacağım için Cumartesi gecesini erken bitirdim (erken dediğim 01:00) Pazar sabah 6’da kalktık yeğenimle birlikte. Spor ayakkabılarımızı, tshirtlerimizi çektik ve 35. Vodafone Avrasya Maratonu için yola koyulmadan önce bu hatıra pozunu çektik.

Elif & Can

Elif & Can

Can ve 2 arkadaşı Akut ve TEGV için Adım Adım ile koştular.

adım adim zehra elif taş can elvan avrasya maratonu vodafone 2

Üniversite öğrencisi bu gençlerin güzel kalplerini siz de desteklemek isterseniz, onların adına yararları için koştukları derneklere bağışta bulunabilirsiniz. -ve ne kadar mutlu edersiniz inanın hayal bile edemezsiniz!! 🙂 –

iyilik pesinde kos adim adim avrasya maratonu can elvan akut togev

Ben de Hareket Candır ekibi ile birlikte koştum. Hareket Candır’da Adım Adım gibi bağışlar için koşan bir oluşum. Salı-Perşembe boğazda, Pazar günleri de Belgrad Ormanı’nda koşuyorlar. İlginizi çeker de bu gruba dahil olmak isterseniz, Facebook sayfalarından programlarını takip edebilirsiniz, tık tık!

Hareket Candır!

Hareket Candır!

Akşam bugün yürüdük ettik hakettik kafasıyla kendimi pizzaya verdim. Miss Pizza seni seviyorum!

Akşama eve geldiğimde erkenden yatağa girdim ve kitabımı okumayı bitirdim: Bir kadının Hikayesi.

bir kadininn hikayesi gokce dolek

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük: Bu haftasonu iyilik peşinde koştum!