Haberler

Sevgili Günlük; 30 Ocak, temposu yüksek bir gün!

Yazar:  | 

Bugün günlerden Markafoni Hangout günü! 11:00 gibi Markafoni’ye gittim.

Burası Markafoni… toplantı odalarından biri:)

Hangout’a hazırlandık ve bağlandık. Yine çok tatlı katılımcılar, çok akıllı sorular.. Bakınız buradan videomuza, seyrediniz neler konuştuğumuzu, tık tık!

Markafoni Hangout ile Zelfist Moda Sohbetlerinin 3.sü!

Markafoni Pazarlama Direktörü Hakkı Arıkan’ın bugün doğumgünü. Hangout 12:15 gibi bittiğinde toplandık, Forum İstanbul’a kalabalıkça bir grup doğumgünü şerefine yemeğe gittik. Çok zevkliydi, muhabbet, laflamaca.. (Mutlu yıllar tekrar Hakkı!)

Sonrasında – bi 15 dakika geç kalarak – Seyrantepe’ye Evmanya ofisine gittim. Evmanya e-dergi çıkarıyor. Onlara içerik danışmanlığı yapmaya. Dergiyi çıkaran kızlar çok şekerdi. 3 saat konuştuk, değerlendirdik, çalıştık. Çok iyi geçti.

evmanya.com e-dergi ekibi ile workshop!

Evmanya’nın sonrasında Swarovski’nin ilkbahar&yaz 2013 koleksiyonunu görmeye Bebek Kitchenette’e yol aldım. Rengarenk bir yaz koleksiyonu, pırıl pırıl takılar, gözümü aldılar! 🙂

Swarovski ilkbahar/yaz 2013 koleksiyonu tanıtım günü

Ardından başka bir toplantı için -şansa Bebek’te ofisi olan – bir PR ajansına gittim. Olası bir proje üzerine konuştuk.

Saat 18:30 oldu, hala tempo düşmedi. Sırada arkadaşımla buluşup Bebek’ten Tünel’e İsveç Konsolosluğu’na gitmek var. Argande’nin 2. fazına geçişini kutlayacağız (hakkında detaylı bilgi burada!) Allah’tan metro ile rahatça ulaştık A noktasından B noktasına…

Yalnız oldukça yorulmuş olduğum için koşturmadan, kalabalığa karışmak yerine bu şık koltuğa yayıldık arkadaşımla.

Koltuğun güzelliği nasıl?:)

Sunum vakti gelince içeri geçip parti kalabalığına karıştık.

Konsolosluğun dekoruna bayıldım. Avizeye bakar mısınız? (Kafamı kaldırdığım da gördüğüm şekli ile çektim:)

Ardından arkadaşım Menekşe ile birlikte sohbet ve yemek için uğrak noktam Quetal Tapas Bar‘a gittik. Çıtır nohut, patlıcan soslu köfte ve risotto kroketlerden yedik. Menekşe caiprinha içti (ki Quetal’de enfes yaparlar!), ben house wine’larından içtim. Her zamanki gibi ortamı ve yemekleri ile çok güzeldi Quetal. Orada kendimi evimde gibi hissediyorum. Tabii bunda 3 haftadır uğramadığımı gün gün sayıp yüzüme vuracak kadar ilgili personel ve dünya tatlısı sahibeleri Ayça ve Burcu’nun payı büyük. Herşey güzel yemek ve süslü bir tabakla bitmiyor. Alaka, sevgi, ilgi bir işletmeye fark attırıyor!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük; 30 Ocak, temposu yüksek bir gün!