Haberler

Sevgili Günlük: 29 Ocak, kalori&nefs ikilemi!

Yazar:  | 

Dün kombinin basıncı (1 ile 2 bar arasında olması gerekirken) 2.3’leri gösterince tırstım termosifonu kapatıp servisi çağırdım. Lakin en erken yarın öğleden sonraya randevu verebiliriz deyince brrrrr buz gibi olmuş evde daha fazla duramayacağımı anladım. Gece yatıya doğru en yakın kız arkadaşlarımdan Ödül’e!

Sabah kalktığımda Ödül işe, kardeşi Gülçin spora gitmişti. Kahvemi yaptım ilk iş. Ağza atılacak birşey var mı diye elimi buzdolabına götürdüğümde ne göreyim:

Kate Moss’un lafıdır: ‘hiçbirşey zayıf olmak kadar lezzetli değildir!”

Oo, bunu okuduktan sonra birşey yemek ne mümkün. Elimde kahvem kala kaldım, havayı aldım.

Lakin bu ancak öğlene kadar sürecekti. Keza bugün 11 Leblon’da Yudum Zeytinyağları ile Ümit Ünal işbirliğinin lansmanı var. Tabii ki lansmana 11 Leblon’un elinden çıkma Yudum zeytinyağı ile yapılmış lezziz zeytinyağlılar, ekmekler eşlik ediyor. Al sana! Buraya kadarmış…

En en en sevdiğim ve hayranı olduğum moda tasarımcılarından Ümit Ünal orada olur da ben gitmez miyim! Yudum için tasarladığı şişeyi de çok merak ediyordum üstelik. Çok da güzel olmuş:)

Ümit & Elif

Eve döndüm ve Kombi servisini beklemeye koyuldum. Saat 15:00 gibi geldiler. Ohh, sonunda ev ısındı… Biraz bilgisayar başına geçip işleri toparladıktan sonra 18:00 gibi çıkıp arkadaşım İpek’e gittim.

soğuk demem yağmur demem gezerim!

İpek bize harika bir akşam yemeği hazırlamış!! Yanında da şaraplar yuvarlandı:)

İpek bu şarapları nereden almış bilmiyorum ama lezzizdi!

Yemekten sonra bize bir cheesecake çıkardı ki sabah dolabın üstünde gördüğüm yazıyı bir anda unutturdu bana. ilk önce bir dilim yedim, sonra dayanamayıp ikinci dilime yumuldum. Allahım sen bana günah yazma, kalori hiç yazma. Lütfen.

Cheesecake Hyatt Regency’den.. en-fes!!

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük: 29 Ocak, kalori&nefs ikilemi!