Haberler

Sevgili Günlük; 22 Ocak, yeni kısacık saçlarım!

Yazar:  | 

Bugün ‘ben’ günü… Sabah kahvaltıdan sonra kuaförüme gittim (Mustafa Duran, İmaj Kuaför @Ethem Efendi). Birkaç gündür saç modelleri üzerine emailleşiyoruz. Karara varmadan önce biraz daha konuştuk ve evet karar verdik: yanları kısa, üstü biraz daha uzun bir model kesecek bana. Saçlarım küt boydan en uzunu küçük parmak uzunluğunda bir boya kırpıldı. Bayaa da saç çıktı, yerler saçtan görünmez oldu ben de şaştım! Yeni saçıma alışmam hem kolay olacak (çünkü yıka ve çık, çok kolay… ve de 5 dakikada kuruyor:) hem de zor olacak (çünkü şekil vermem gerekiyor birkaç malzeme kullanarak) Yeni saçıma alışmalarım sürecinde her gün saçlarımı yıkayarak başka bir şekil verdim.

Saçlarımı bandana ile sadece kahkül dışarıda kalacak şekilde kaplamak favorilerimden.. özellikle yazın çok kullanacağıma eminim!

Markafoni Hangout’tan.. Saç bantı taktım o gün!

Günün geri kalanı laylaylom geçti.. Bugün çalışma modunda diilim, işler bir gün beklese ölmeyiz diyerek arkadaşım Yiğit’le kahveye buluştum.

Fazıl Bey Türk kahvecisi, Kızıltoprak

Sonra oradan atladım vapura Kadıköy-Karaköy… İlk önce Fashion@Eye’a uğdarım sevgili Hakan’ı görmeye.

Fashion@Eye

Gözlükleri deneyip çıkardıktan sonra ve Hakan’la sohbet ettikten sonra akşam olmasıyla birlikte eve döndüm… Bugünlük bu kadar averelik yeter.. 🙂

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük; 22 Ocak, yeni kısacık saçlarım!