Haberler

Sevgili Günlük: 19 Şubat, Mango Outlet Kadıköy

Yazar:  | 

Bugün Ocak ilk günden beri ötelediğim şeyi yapmaya niyet ederek güne başladım: göz doktoruna gitmek! Kadıköy Şifa’da Dr. Cenk Oğurtanı doktorum, çok da iyidir. Sabahtan Kadıköy’e geçtim muayene olmak için. Biraz erken gitmişim, dükkanlar kepenklerini açarken Kadıköy çarşıda gezmek zevkli oldu.

Doktor randevumdan sonra hazır Kadıköy’deyken, Mango’nun outlet’ine gittim. iyiki de gitmişim indirimden bir sürü şey düşürdüm: 9 parça kıyafet, çanta toplamda 330TL tuttu. Ne aldım detayları ve adres tarifi için: Mango Outlet Kadıköy

etiketlere bir bakar mısınız?

Sonrasında karşıya geçtim, akşam dersim var.

Bu şehirde mutluluk 1TL’ye bakıyor. Bir simit alıp kuşlara atmak İstanbul’un en zevkli yanlarından. Nasıl havada kapıyorlar, nasıl sorti yapıyorlar, hastasıyım istanbul’un martılarının.. Bu şehirde her canlı uyanık ve zeki olmak üzerine kurgulanmış. Bu topraklarda aksi halde yaşayabilmek çok güç.

Kadıköy-Beşiktaş vapuru…

Bu şehirde yaşamak güç derken buna yürümek de dahil. Sabahki göz damlasının etkisiyle mi yoksa bozuk kırık kaldırımların azizliğiyle mi nedir takılıp ayağımı burktum bugün. Derse seke seke yürüyerek gittim. 3 saat ayakta durmak imkansızdı, dersin çoğunu masaya dayanarak geçirdim.

Bu akşam İstanbul Moda Akademisi’ndeki Moda Yönetimi sınıfı ile son dersimiz… Hep birlikte bir final fotoğrafı çektirdik:)

hoşçakal sınıf! keşke derslerimiz hiç bitmeseydi..

Bugün oradan oraya koştururken cep telefonumdan sağa sola bakanırken facebook’ta bunu gördüm, bayaa güldüm. Star Trek seyahat ederken otobüs muavini Topkek dağıtıyor.. hahaa! super, kim yaptıysa komik olmuş:)

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük: 19 Şubat, Mango Outlet Kadıköy