Haberler

Sevgili Günlük: 13 Şubat, bugün mod bu!

Yazar:  | 

Bugün mod bu!

Bugün ya kafama kadar yorganı çekip yatakta olmak istiyorum ya da buralardan, soğuktan, işten güçten çok uzakta günlük güneşlik bir yerde, denizde.. ama burada değil!! Gel gör ki el mahkum buradayız işte:) Ama Allah’tan ev*ofis çalışma lüksüm var, salonumda takılıyorum. Yoksa bugün kesin işyerini arayıp hasta ayağına yatmıştım. Kesin!

Zelfist ev-ofis:) çalışma masam!

Bugün evdeyim, program bu… Bilgisayar başında post girmece, sosyal medya… hopp takılmaca. Madem evdeyim, kendime yemek yapayım:) En sevdiğimi: Fırında makarna!! İçine ıspanak da ekledim, börek gibi oldu, leziz!

Akşama kadar oradan oraya devril geçirdim günümü.. Akşam Kanyon’da arkadaşımla buluşup İF Film Festivali’nin gala filmlerinden Holy Motors’a gideceğiz. Kanyon Sushico’da buluşup sushi’leri mideye indirdik. Ardından da filme girdik. Ben gerçekten sanat manat olaylarından anlamıyorum galiba, filmde buhranlar geçirdim, birşey de anlamadım. Bitsin diye dakika saydım… Ardından MAC Kanyon’da Jameson’ın sponsor olduğu bir parti vardı, 15 dakika oraya uğradıktan sonra, uyku modu, evlere geri döndük… Bugün de böyle geçti.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Sevgili Günlük: 13 Şubat, bugün mod bu!