Haberler

Modagram Haziran Favorim

Yazar:  | 

Buram buram yaz kokan bir favori listesi hazırladık Modagram’da bu ay için! Bakınız rengarenk ve tiril tiril:)

haziran

En başta Hakan Yıldırım for Modagram koleksiyonundan başlamak isterim. Doğru duydunuz Hakan Yıldırım Modagram’a özel bir koleksiyon tasarladı ve koleksiyon gece elbisesi ağırlıklı. Yaz düğünleri ve davetleri için ideal. Üstelik de Hakan Yıldırım tasarımları Modagram’a özel uygun fiyatlarda. Bundan iyisi şamda kayısı. Hemen elbiselere göz atın (tık tık) ve tükenmeden alın! Yaz düğünlerinde en havalı siz boy gösterin diye tasarlandılar. Siz de elbisenizi giydiğinizde #boygöster hashtag’i ile instagram’da paylaşın hatta:)

Benim favorim bu siyah ve pembe elbise:

hakan yıldırım for modagram

pembe elbise 399 TL, siyah elbise 499 TL

Zelfist seçti köşesinde ise sloganlı tshirtler var. Malum bu yaz biz değil tişörtlerimiz konuşuyor! Sen de diyeceğini üstünde taşı.

Eda Taşpınar’ın çok satan güneş ürünleri Modagram’da satılmaya başladı. Sen de bronzluğa meraklıysan, edinmek isteyeceksin eminiz!

Bu yazın terlik trendi için ne düşünüyorsun? Geçen yazlarda parmak arası modeli moda olan Birkenstock’ların şimdi de tek ve çift bantlı olan modelleri moda. (Birkenstock terlik trendi hakkında daha fazla öğrenmek için tık tık!) Birkenstock almaya niyetliysen Modagram’da satılıyor, buradan modellere bakabilirsin.

Ve bu pazar babalar günü! Babana ne alacağına henüz karar veremediysen modagram’dan bugün sipariş edeceğin birşeyin 14:00’e kadar edersen yarın, 14:o0’ten sonra edersen ertesi gün elinde olabileceğini unutma; hadi davran. Hediye önerileri burada🙂

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Modagram Haziran Favorim