Haberler

Crate and Barrel Wedding Fest

Yazar:  | 

Düğün hazırlığında olanlar için çalıyor bu çanlar! Hemen 28 nisan Perşembe ajandalara yazılsın! Zorlu Center’da ‘Crate and Barrel Wedding Fest’ düzenleniyor. Konusunda uzman birçok firmanın katılımıyla, A’dan Z’ye düğünlerin olmazsa olmazları ‘Crate and Barrel Wedding Fest’te bir çatı altında toplanıyor.

Event, Couture tasarımcısı Begüm Salihoğlu ev sahipliğinde gerçekleşiyor olacak. Kimler var? Begüm Salihoğlu’ndan gelinlikle ilgili tüyolar alabilir, saç ve makyajınız için danışabilir, gecenin detayları için Lavin Event ile görüşebilir, çiçeklerinizi Vesaire Çiçek Atölyesi’nden seçebilir, Mix Müzik’le aklınızdaki parçaları belirleyebilir, Vanessa Catering ve Alcoholoco’dan ikramlar hakkında fikirler alabilirsiniz (vay, ne uzun cümle oldu:)

evlilik hediye dugun crate and barrel

Bir de! Crate and Barrel’ın ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile çiftler; yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik seçimlerini yapıyorlar. Ve belirledikleri bu listeyi aileleri ve arkadaşları ile paylaşıyorlar. Hangimiz birisine hediye aldığında kullanacağı bir şey seçtiyse mutlu olmaz ki? Bunu garantileyen bir çözüm bu. Yurtdışında çokça kullanılıyor. Davetlilerinizi haberdar etmek için nikah davetiyelerinin içine de evlilik listenizin Crate and Barrel’dan yapıldığına dair bilgi notu da koyabilirsiniz. Hatta bir de şöyle bir durum var: Diyelim oldu, ‘Evlilik ve Hediye Listesi’nden satın alınmayanlar var; %10 indirim avantajıyla siz alabiliyorsunuz.

evlilik hediye dugun crate and barrel

28 Nisan Perşembe günü 18:30’da, Zorlu Center Crate and Barrel mağazasında gerçekleşecek olan ‘Crate and Barrel Wedding Fest’i ilginiz çerçevesinde ise, radarınıza alın.

zelfist emailleri sana da gelsin banner 2

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Haberler > Crate and Barrel Wedding Fest