Güzellik

Pratik ve Eğlenceli: Sephora’nın Tekli Yüz Maskeleri

Yazar:  | 

Sephora’nın bu tekli maskelerinin adedi, 12 TL. Sabah kahvenizi içerken, akşam üstü yorgunluk atarken, o sevdiğiniz diziyi izlerken, arkadaşınızla telefonda gıybet yaparken, 10-15 dakikanızı ayırarak bu maskeleri uygulayabilirsiniz.

Hatta bir fikrim var; kız arkadaşlarınızı çağırın, pijamaları geçirin, Bridget Jones DVD’si koyun, maskelerinizi yapın ve keyifli bir gece geçirin!

 

SEPHORA PEARL MONO FIBER MASK: Cildi aydınlatan bu maske ile cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayın ve parlaklık kazandırın.

SEPHORA POMEGRANATE FIBER EYE MASK: Uzun bir günün ardından yorgunluğu alan ve enerji veren bu maskeyi 15 dakika gözlerinize uygulayın.

SEPHORA ROSE MASK: Bu maske içeriğindeki doğal gül özleriyle cildi nemlendirip, ışıltı veriyor.

SEPHORA LOTUS MASK: Doğal lotus çiçeği özü ile cildi nemlendiren ve dinlendiren bu maske nemsiz kalmış, stresli, ve yorgun cilt tipleri için ideal.

SEPHORA GREEN TEA MASK: Doğal yeşil çay özleriyle,f azla sebumu etkili bir biçimde emerek parlayan ciltleri arındıran, matlaştıran, cilt lekelerini azaltan bir maske.

SEPHORA LINGZI MASK: Lingzhi özüyle cildi daha dolgun ve yumuşak bir görünüme kavuşturan maske belirgin çizgileri ve kırışıklıkları olan ciltler için öneriliyor.

SEPHORA GINSENG MASK: Doğal Ginseng kökü özü, cildin rengini düzenlerken, cildi canlandırıyor ve aynı zamanda cilde esneklik kazandırıyor. Yorgun, esnekliğini kaybetmiş, canlılığını yitirmiş ciltleri eski canlı haline çevirmek isteyenler için ideal!

Kiehls’in de yüz maskeleri var, bir de onlara bakın deriz!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Güzellik > Pratik ve Eğlenceli: Sephora’nın Tekli Yüz Maskeleri