Güzellik

NARS’ın Yeni Gözdesi Bu Concealer!

Yazar:  | 

NARS’ın yeni Soft Matte Complete Concealer’ı şimdiye kadar ki en yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan ve aynı zamanda yağsız kremsi formülüyle doğal bir görüntü vererek cildi pürüzsüzleştiren, kusurları yumuşatan, kapatan yumuşak odaklı bir içeriğe sahip. Fiyatı 105 TL – Nars mağazalarında satışta!

NARS Concealers Stylized Image 1 - jpeg

Flulaştırır:  Optimal Diffusion Powder sayesinde içeriğindeki ışık yayılımını arttırmaya yardımcı küresel yüzeyli zerrecikler ile ışığı emerek ve kırarak en iyi optik etkiyi sağlamak için tasarlandı. Ciltteki kusurları anında flulaştırmak için yardımcı olur.

NARS Concealers Stylized Image 1 - jpeg

Kapatır: İçeriğindeki gelişmiş tozlar eşsiz, düz bir şekilde iç içe geçen yapısıyla yumuşak dokunuşlu ama yüksek kapatıcı özelliğe sahip. Çizgilerin ve gözeneklerin içinde birikme yapmaz.

NARS Concealers Stylized Image 1 - jpeg

Pürüzsüzleştirir: Kolajen- canlandırıcı peptidler gözeneklerin ve kırışıklıkların yatışmasına ve azalmasına yardımcı olur. Hiyalüronik asit cilde daha sağlıklı bir görünüm sağlamak için cildi nemlendirir, yumuşatır ve dolgunlaştırır.  Antioxidant Daily Defense (Günlük Antioksidan Savunması) çevresel etkilere karşı koruma için A, C ve E vitaminlerinden oluşan bir karışım sunar.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Güzellik > NARS’ın Yeni Gözdesi Bu Concealer!