Güzellik

Flormar Prime’n Lips, 8 Saat Kalıcılıkta İddialı!

Yazar:  | 

Flormar’ın yeni ruj koleksiyonu Prime’n Lips 8 saate kadar kalıcılık vaat ediyor. 24 renk seçeneği var. Buna ek olarak da içeriğinde bulunan hindistan cevizi yağının getirdiği ekstra nemlilik var. Çok çeşit + kalıcılık + nem = 22.90 TL!

Cüzdansız çıkarım ama rujsuz asla çıkmam -bilirsiniz:) Kırmızı, bordo, fuşya, pembe, mercan – bana renk de!

zehra elif tas zevulun ruj

Şahsen kendime Cherry Blossom, PL06 rengini aldım. Ne kırmızı ne bordo; güzel bir vişne rengi. Nem etkisini rujun parlaklığından görebiliyorsunuz. Bu yazıya başlamadan önce sürdüğüm ve henüz 8 saat geçmediği için kalıcılığa dair bir şey söylemem için erken. Ama benim ruj dudağımda 30dk kaldığında şükreden bir insan olarak, ne olsa razıyım.

Flormar Prime’n Lips ruj kalici Flormar Prime’n Lips ruj kalici 2  Flormar Prime’n Lips ruj kalici 3 ekran

Bu arada sevgili Flormar, Levent Metro istasyonunuzdaki satış danışmanınız bir efsane. Bir oje alayım geçerken demeye göreyim, koca bir torba ile çıkıyorum. Bir değil, iki değil! Önünden geçerken gözüme takılan hardal rengi Jelly Look ojeyi almaya durdum, durmaz olaydım. Yeni ruj koleksiyonumuzu gördünüz mü, 8 saat kalıcılık! diyerek; ilk önce bana ruju, sonra onun kalemini, cildim için CC kremi, hepsini sürmem için fırçalarını, bir de üzerine 3 oje ve 1 göz kalemi sattı. Hakikaten çok şeker ve başarılı bir çalışanınız. (Adını soracaktım, alışverişten gözüm dönmüş, unutmuşum) Kendisine teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum. Yine uğrayacağım! 🙂

gununsozu quote of the day quotes

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *