Motivasyon

Sevgili Günlük: Ateş yürüyüşü yaptım!

Yazar:  | 

Evet evet doğru okudunuz, 1000 derecelik ısıda, ateşin altından gözlerimin önünde çıkartılıp serilen korun üzerinde 6.1 metre, 8 adım yürüdüm. Evet evet ben bunu yaptım:) Aklın ‘mümkün değil’ dediği şeyi pıtır pıtır yürüyerek geçtim. Müthiş bir tatmin, tarifsiz bir heyecan! Çok korktuğumu itiraf etmeliyim, ama asıl mesele zaten korkuyu yok etmek değil, ona rağmen ilerlemek. Benim için muazzam bir deneyim oldu.

Bunu uzun süredir parçası olduğum ve gönlümü verdiğim bir kişisel gelişim programı olan Outlook-Essence-Summit üçlüsünün son adamı olan Summit (Zirve)’de yaptım. 17-23 Mayıs tarihlerinde hani Twitter’dan demiştim ya ben yokum diye, işte oradaydım! Neler var programın detayında bunu sizin için heyecanı bozmamak adına paylaşamıyorum. Ama Outlook-Essence-Summit deneyimini herkese öneririm! Detaylı bilgi Owo‘da. Mesela 20-23 Haziran’da Outloook semineri olacak, onunla başlayabilirsiniz.

17 Mayıs sabahı 27 kişilik grubumuzla Fethiye’deki Pastoral Vadi’ye gitmek üzere Dalaman Havaalanına indik.

Pastoral Vadi doğa içinde inanılmaz güzel bir yer. Yemekler lezziz, ortam doğal, mis!

Summit’ten resim koyamıyorum ama sizinle sonrasını keyifle paylaşabilirim. İşte burası üstünde yürüdüğüm kordan ertesi sabah görüntüsü. Üstünden saatler geçmesine rağmen hala ılıktı desem…

Eğitmenlerimiz, sevgili Tony ve Orit Wiseman

Tony & Zehra & Orit

ve 27 summit arkadaşım:)

Sonrasında ver elini Göcek, ver elini tatil!

Göcek tatilimizde Yonca Resort’ta kaldık. Otel sahipleri Elif hanım ve Ergün bey çok yardımsever ve misafirperverlerdi. Rahat ettik, mutlu olduk. Eğer yolunuz Göcek’e düşerse, öneririm!

 

Ve son söz olarak, herkese, tüm ekibe, eğitmenlere, asistanlara ve güzel dünyamdaki HERKESE sevgilerimi yolluyorum:)

love, love, love 🙂

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Motivasyon > Sevgili Günlük: Ateş yürüyüşü yaptım!