Motivasyon

#GününSözü: ‘Kahkaha Bulaşıcıdır!’

Yazar:  | 

Bu hafta sonu benim için pek keyifli geçmedi. Majör bir sebepten değil, iç karartısı… Sanırım bahar yorgunluğu ve gökyüzündeki tutulmalar vuruyor. Of poff ile geçen hafta sonunun içinde bir karikatür çıktı karşıma.

karikatur zelfist gununsozu

Herhalde 15 dakika aralıksız gülmüşümdür. Gözümden yaş geldi, katıla katıla güldüm. Dünyanın en komik şeyi olduğundan değil, sanırım sinirlerim biraz bozuktu, üstüne geldi 🙂 Önemli değil neden olduğu, ne olduğu… İşin daha da eğlenceli kısmı, çevremdekiler de benimle gülmeye başladı. Hemen bir ‘neye gülüyorsun?’ diye başlamaz mı? Sonra gösteririrsin, o da seninle birlikte gülmeye başlar 🙂 Güldüğünüz şeyleri tekrarlarsınız: ‘Frenle gelen trenle döner’ demiş ya! Tekrar gülünür 🙂 ‘Araba hareket edince düşeceğim arkaya zaten’ demiş hahaha tekrar gülme seli. Sakinleşene kadar bu dalga devam eder. Sonra ben birine o birine forward eder karikatürü (whatsapp sağolsun) veya Facebook’a koyarız. Like’lar, kahkahalar zırla gider. Kahkaha bulaşıcıdır. Belki de bulaştırabileecğimiz en güzel şeydir. Elinizi korkak alıştırmayın 🙂

gununsozu kahkaha gulmek

Bu videoyu seyrettiğim zaman işte bu sebeple etkilenmiştim. Bir kahkahanın yarattığı gülümseme seline öyle güzel bir örnek ki. Ah keşke şu b*ktan dünyaya inat daha çok gülsek! Harika da bir intikam olmaz mı?:)

zelfist-anahtarlı-imza-1-1024x173

[sg_popup id=2]

zelfist emailleri sana da gelsin banner 2

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *