Motivasyon

#GününSözü: Oley, Sonunda Cuma Geldi!

Yazar:  | 

thank god it is friday tgif

Bilmiyorum size de öyle geldi mi: Ben bir ara bu hafta hiç bitmeyecek sandım!

Yapılacaklar listesi gerçekte mi yoksa benim gözümde mi uzadı gitti – orası net değil. En elimin gitmediği ama er geç yapmam gereken işlerden biri ise: Websiteye 2009’dan beri yüklemiş olduğum, bugüne gelen toplam 9500 adet görsellerden eskileri silme işiydi. 7000 tane görseli  tek tek sildim, delilikti. Yaptım, bitti, gitti. Site hafifledi, bitince ise ben daha çok hafifledim. Ha, mouse’a tıklamaktan koluma ağrı girdi, onu saymıyorum. Yapılacaklar listesinde durdukça sizi darlayan, o bir türlü yapılmayan işler vardır ya… Halledip de kurtulunca  bir oh çekmek en keyiflisi değil midir? Tadı en güzel yemeğe, en lezzetli tatlıya, en keyifli filme bedel!

Amannnnn Cuma gelmiş, siz boşverin şimdilik yapılacaklar listesini; hafta sonu ne yapacaksınız siz ona bakın!

CUMARTESİ: 1. Alarmsız uyan 2. Uyanınca yatakta yayıl 3. Uzun kahvaltı 4. Bir kahve daha 5. Giyinme, süslenme 6. Arkadaşlarla buluş 7. Alışveriş  8. Akşam Yemeği 9. Eğlence, max!

PAZAR: 1. Geç uyan 2. Tekrar uyu 3. Kahvaltıyı uzatabildiğince uzat 4. Şimdi kanepede ayakları uzat 5. Sehpadaki kahvene uzanmak haricindeki tüm fiillerden uzak dur 6. Zil çaldı, arkadaşına kapıyı aç 7. Çay demleyin, muhabbetin yanına iyi gider 8. Güzel bir film koyup ayakları birlikte uzatarak keyif yapın….

Ve listenize ne eklemek isterseniz!

Ne eklemek istersiniz?

 zelfist anahtarlı imza

Diğer #GününSözü başlıkları

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zelfist > Motivasyon > #GününSözü: Oley, Sonunda Cuma Geldi!