Motivasyon

#GününSözü: ‘Gün Bugün!’

Yazar:  | 

tolday is the day quote zelfist

Gün bugün!

2013’ten beri hayalini kurduğum atılımı sonunda bugün gerçekleştiriyorum. Neden bu kadar beklediniz derseniz? Ataletten, gözümde büyütmekten, yeterince iyi, istediğim gibi olmaz korkusundan, bir de üstüne ya beğenilmezse tedirginliğinden. -De bunun kimseye faydası yok. Hani ben buraya #GününSözü yazıyorum ya çoğu kendime mesaj. Kimisi motivasyon için, kimi aklımı başıma devşirmem için. Mesela ‘Done is Better Than Perfect / Yapılmış Mükemmelden İyidir’: İstediğim kadar iyi olmazsa kaygısından yola çıkamamışlığıma gönderme mesela. Bir diğeri: Do or Do Not, There Is No Try / Yap veya Yapma, Denemek Diye Bir Şey Yoktur’ ise sürekli ‘yapmak istiyorum, yapacağım, ha bugün ha yarın, dur şundan sonra’ demekten bayan kendime mesajdı. İstediğin kadar geçerli ve akla yatkın mazaretin olsa da, kimin umarında; sonuca bak sen! Yaptın mı, yapmadın mı? Günün sonunda iş buna bakar. Evet, ben 1001 bahane ile değil günler, değil aylar, senelerce oyalandım.

Ve gün bugün! Benim için bu yazının da bugünün de anlamı büyük bu sebeple. Ne mi yaptım, merak ettiniz değil mi? Youtube kanalımı aktifleştirmek için video çekmeye başladım. Önümüzdeki 10 gün içinde videolar gümbür gümbür geliyor olacak. Bugün 6 video çektik: Mağazalardan seçtiklerim, kombinler, ünlüler, kırmızı halı dedikoduları, 30’un üzerindeki rujlarım, içlerinden favori renklerim, benim hakkımda bilgiler, bir de merak edeceğinizi düşündüğüm moda dergiciliğini anlattım. Çok yakında seyrediyor olacağız: Birlikte! Birlikte büyüyecek, siz seyrettikçe, keyif aldıkça, ben daha çoğunu, daha iyisini yapmayı isteyeceğim. Siz istedikçe, siz beğendikçe, siz abone oldukça, ben daha da katmak isteyeceğim. Adım benden, gerisi bizden. Motivasyonum, hevesim öyle çok size bağlı ki. Ben kimim ki ayol, bana bağlı olsun demeyin. Her şey sizin için. Yoksa ben burada kendi kendime yazıyor, çiziyor, konuşuyor olurdum. Size ulaştığım sürece benim yaptığım iş anlamlı. Benim için çok değerlisiniz!

Kulağıma fısıltılar geliyor: Başarılar diliyorsunuz. Ben de başarmayı diliyorum. Gelin birlikte yürüyelim Youtube’ta da. Şimdiden abone olursanız çok sevinirim. Böylelikle ilk yayınlanan videodan itibaren hiç bir şeyi kaçırmamış olursunuz!

zelfist anahtarlı imza

Diğer #GününSözü  başlıkları

gunun sozu banner oklu

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *