Motivasyon

#GününSözü: ‘Asla Pes Etme!’

Yazar:  | 

never give up gununsozu

Düşünsenize siz bu rollerin altından kalkmışsınız: The Aviator, Inception, The Man In The Iron Mask, The Wolf of the Wall Street, The Departed, Titanic, Blood Diamond, Shutter Island, Django Unchained, The Beach, Gangs of New York, The Great Gatsby, Catch Me If You Can ve daha nice iyi film.

Bütün bu rollerin hakkını fazlasıyla vermişsin. 6 kere Oscar adaylığın olmuş ama hiç ödülü alamamışsın. Dünya sana gülüyor; ‘Leo yine eli boş döndü’ diye. Sen yine de bir sonrakinde en iyini koyuyorsun ortaya. Moralini bozmuyor, daha iyi bir oyunculukla, kendini geliştirmişlikle dönüyorsun.

(Sanırım yerinde olsam, 1-2… 3’ten sonrası benden zor çıkardı. Beni anlamıyorlar diye kahrolur, pes ederdim zannediyorum.)

O ise asla pes etmedi. Pes etmemek, inatla üstüne gitmek nedir hepimize gösterdi. Ve de enfes bir ödül alış konuşmasıyla da pekiştirdi.

Oyunculuğuna da, bozmadığı duruşuna da, meydan okuyuşuna da hayranım.

GününSözü’nü ilk defa bu kadar geç saatte yazıyorum, kusura bakmayın lütfen. Bütün günümü Oscar Töreni’nin Kırmızı Halı Elbiseleri haberini yazarak ve bunun üstüne ‘Oscar Elbise Dedikodularıvideosu çekerek geçirdim. Montajını kendim yaptığım ve henüz öğrenme aşamasında olmam sebebiyle elim yavaş olduğundan, ancak bitirdim. Youtube’a yüklenmesini bekliyorum. Yüklendiğinde linkini buraya koyuyor olacağım:)

Video öncesinde appetizer olarak elbiselere göz atmak isterseniz, buradan buyurun:

Oscar 2016 Kırmızı Halı Elbiseleri

 

zelfist-anahtarlı-imza-1-1024x173 gunun sozu banner oklu

 

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *