Motivasyon

#GününSözü: Aşık Olduğum Adama…

Yazar:  | 

love quote ask david

Sevginden gözlerim doluyor sevgilim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki hayattasın ve ben seni tanıyacak ve seninle ömrümü geçirecek kadar şanslıymışım. Hep senin için şükrediyorum, iyi ki varsın. Hayat seninle daha güzel, güne uyanmak daha anlamlı, yanyana durmak güç verici. Yaşamıma eklediğin her şey çok değerli ve hepsinin tek tek farkındayım ve minnettarım.

Gelmiş geçmiş tatsız tecrübeler, kalp kıran ilişkiler hepsi senin için olmuş meğer; sana hazırlamış beni, seni bulduğumda senin diğerlerinden farkını göreyim diye… Sende bulduklarımın kıymetini bileyim diye… Gerçek ve samimi bir ilişkide çabaya, ittirmeye, stratejiye gerek olmadığını gördüğümde, kolayca akışına şahit olduğumda; geride kalan her şey anlamsızlaştı ve flulaştı. Her şey senin içinmiş… Seni bulduğumdaki bana hazır olmak içinmiş… Sana, varlığına şükretmem, seni her şeyinle sevmeyi bilmem içinmiş,.. Bir ilişkide korkulara yer olmadığını, teslimiyet gerektiğini öğrenmem içinmiş. Şimdi yerini buldu her şey.

Ben senelerce ‘özgürlüğüme düşkünüm‘ diye zırvalayıp durmuşum. Güçlü bir ilişkinin içinde özgür olmanın da imkanlı olduğunu bilmememdenmiş. Eğer o kişi sen olmasaydın, hiç kimse ile evlenmezdim. Beni parçası ettiğin sevgi dolu, özenli, hassas, şefkatli, destekçi ilişkinin güvenine teslim oldum ben. Evet dedim, tüm sevdiklerim de şahit olsun istedim; ömrüm boyunca bu ilişkinin çatısı altında olmak istediğime. Bizi hep güzel günler beklesin sevgilim; bu yeni yaşında ve geri kalan tüm yaşlarında. Seni sevmek onurdur. Seninle birlikte olmak şanstır. İyi ki varsın. Seni hayata getirmiş dünya tatlısı annemiz Neli ve babamız Mois’e şükürler olsun.

love heart kalpzelfist zehra elif tas zevulun gunun sozu banner oklu 13.22.05

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *